Patikimos personalo nuomos paslaugos – kodėl verta jomis naudotis?

Tik pagalvokite, kiek laiko ir resursų sutaupytumėte, jeigu nereikėtų rūpintis naujų darbuotojų paieška, atranka, įdarbinimu ir kitais su tuo susijusiais klausimais. MOHA siūlomos patikimos personalo nuomos paslaugos – tai puiki proga koncentruotis į savo verslo šiandieną.

Kvalifikuotų operatorių nuoma užsiimanti agentūra MOHA klientams suteikia galimybę naudotis šių specialistų paslaugomis, tiesiogiai neįdarbinant jų savo įmonėje.

„Nuo ir taip apkrautų savo klientų pečių nuimame daugybę rūpesčių, nes mūsų teikiamos patikimos personalo nuomos paslaugos neapsiriboja tik darbuotojų paieška ir atranka. Būdami tiesioginiu darbdaviu, mes rūpinamės darbo santykių administravimu, mokesčiais, darbo organizavimu, darbo sauga ir t. t. Esant poreikiui, netgi pasirūpiname darbuotojų apgyvendinimu“, – sako MOHA projektų vadovas Haroldas Apanavičius.

MOHA užsiima itin kvalifikuotų operatorių nuoma, todėl agentūros duomenų bazėje – savo srities profesionalai. Specialybių, iš kurių gali rinktis darbdaviai, amplitudė plati: tai ir bokštinio krano operatorius, ir automobilinio krano operatorius, ir savaeigio krano operatorius, ir kitų mechanizmų operatoriai. Kvalifikuotų operatorių nuoma teikiama įvairiuose sektoriuose: statybos, žemės ūkio, transporto, energetikos ir atsinaujinančių resursų bei kituose. Užtikriname: pasirinkę MOHA operatorių nuomos paslaugą, savo įmonės kolektyvą papildysite profesionaliais ir atsakingais darbuotojais.

Kada patikimos personalo nuomos paslaugos itin naudingos? Tuomet, kai darbuotojo jums reikia skubiai, tačiau nėra galimybės operatorių įsidarbinti greitai. Tai ypač aktualu verslui, kuris yra priklausomas nuo išorinių aplinkybių, užsakymų pasiūlos arba paklausos. Klientai gali pasirinkti lanksčią laikinųjų darbuotojų darbo trukmę: nuo vienos dienos, savaitės, mėnesio ar metų.

Kvalifikuotų operatorių nuoma paranki ir tuo atveju, kai mechaninius įrenginius valdantį specialistą darbdavys nori išbandyti ilgiau nei numato bandomasis laikotarpis. Kartais tai būtina, siekiant įsitikinti darbuotojo profesionalumu, atsakingumu, jo gebėjimais. Pasitaiko, kad įmonė neturi užtektinai resursų naujų darbuotojų atrankai, darbo santykių administravimui. Vėlgi – tuomet paranku naudotis paslaugomis įmonės, kurios specializacija – patikimos personalo nuomos paslaugos.

Kiekvienas dėmesio ar resursų nukreipimas nuo jūsų pagrindinės veiklos yra praradimas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs turite galimybę susikoncentruoti į savo verslo sėkmę ir priimti jam tinkamiausius sprendimus.